Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ŞEHİT HAKAN GÜLŞEN’İN AİLESİNE ZİYARET
Eklenme : 13.02.2017   -   Okunma : 2015

Ak Parti Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler Şehit Hakan Gülşen’in ailesini evlerinde ziyaret etti.

15 Temmuz 2016  günü yapılan darbe girişiminde ülkesine, milletine ve devletine sahip çıkmak için ilçemizden Ankara’ya giden hemşerilerimizden Mehmet, Lütfi ve Hakan Gülşen Cumhurbaşkanlığı Külliyesi yakınlarında helikopterden atılan bombanın isabet etmesi sonucu şehit olmuşlardı.

Şehitlerimizi her zaman hatırlayan ve ailelerini her fırsatta ziyaret eden Ak Parti Bölge Milletvekilimiz Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ile birlikte şehit Hakan Gülşen’in ailesini evinde ziyaret ettiler.

Bölge Milletvekilimiz Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve ziyarete katılan heyet ile birlikte şehit olan vatandaşlarımız Mehmet Gülşen, Hakan Gülşen ve Lütfi Gülşen’e Allah’tan rahmet dileyerek, ailesine ve her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Ziyaretin ardından Ak Parti Bölge Milletvekilimiz Hemşerimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte belediye binasına geçerek ziyaretlerde bulundular.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ