Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, MUTFAK GÜNLERİ YARIŞMASINDA 3. OLAN ÖĞRENCİMİZİ TEBRİK ETTİ
Eklenme : 16.02.2017   -   Okunma : 1645

15. Uluslararası İstanbul Gastronomi ve Mutfak Günleri’nde ilçemizi ve ülkemizi temsil etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 15. Uluslararası İstanbul Gastronomi ve Mutfak Günleri’nde ilçemizi ve ülkemizi temsil eden hemşerimiz Kızılcahamam Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi İzzet Sezer’i tebrik etti.

 02 - 05 Şubat 2017 tarihinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 20 ülkeden 1201 yarışmacının katıldığı 15. Uluslararası İstanbul Gastronomi ve Mutfak Günlerinde ilçemizi ve ülkemizi temsil eden hemşerimiz Kızılcahamam Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi İzzet Sezer restoran tatlı tabağı kategorisinde kremalı frambuaz eşliğinde çikolatalı sufle yaparak 3. oldu. 

Bronz madalyayla ödüllendirilen İzzet Sezer bugün Kızılcahamam Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile görüştü. Başkanımız Muhittin Güney, yarışmada 3. Olan hemşerimiz İzzet Sezer’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Belediye Meclis Üyelerinden Ak Parti Grup Başkan Vekili Yusuf Şengül, Songül Ergelen, Murtaza Güngör ve Kemal Öztürk, yarışmada 3. olan öğrencimizi tebrik ederek başarılar dilediler.

İzzet Sezer, dünyanın her yerinde geçerli WACS onaylı sertifikaya sahip olduğunu belirtti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ