Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HALK TOPLANTILARI DEGİRMENÖNÜ MAHALLESİ’NDE DEVAM ETTİ
Eklenme : 27.02.2017   -   Okunma : 2279

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Degirmenönü Mahallesi'nde düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısına katıldı.

  

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Degirmenönü Mahallesi'nde düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısına katıldı.

İlçemiz mahallelerinde doğrudan vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirilebilmeleri amacıyla İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın Başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Tarım Müdürü Ali Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftü Vekili Münir Ekinci, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Bülent Işık, Orman İşletme Müdürü Mehmet Üstünyer, katılarak sorunları dinlemek üzere hazır bulundular.

Kızılcahamam Degirmenönü Mahallesi Köy Konağında yapılan toplantıya istek, şikayet ve önerilerini bildirmek üzere katılan Değirmenönü ile çevre mahallelerin muhtarları ve vatandaşları, mahalle sorunlarını ve kişisel sorunlarını dile getirdiler.

Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini tek tek dinleyen yetkililer, vatandaşlarımızı bilgilendirerek bir an önce çözüme kavuşması için çalışmalarını başlattılar. Vatandaş buluşmalarının faydalı bir şekilde sürdürüldüğünü dile getiren İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, bundan sonra her ay başka bir grup mahallenin olduğu ortak bir bölge seçerek orada da vatandaşlarımız ile buluşma toplantıları düzenlemeye devam ederek sorunları yerinde çözmüş olacağız dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ