Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, İLİM YAYMA CEMİYETİ KONFERANSINA KATILDI
Eklenme : 28.02.2017   -   Okunma : 1036

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi tarafından düzenlenen konferansa katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi tarafından düzenlenen konferansa katıldı.

İlim Yayma Cemiyeti Kızılcahamam Şubesi tarafından düzenlenen " İmam Hatip Din Eğitimleri ve 28 Şubat Post Modern Darbesi" konulu konferans, bugün Saat:19.30 da İlim Yayma Cemiyeti Kemal Güran Gençlik Merkezi (Yabanabat Cami Altı) nda gerçekleşti.

Konferansa Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri ve Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Selim Cerrah, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, İlim Yayma Cemiyeti yöneticileri ve davetliler katıldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri ve Türkiye Maarif vakfı mütevelli heyet üyesi, siyaset bilimci Selim Cerrah, " İmam Hatip din eğitimleri ve 28 Şubat Post Modern Darbesi" konusunda konferans verdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ