Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ NUMAN KURTULMUŞ'UN KATILIMLARI İLE MEDYA ÇALIŞTAYI İLÇEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR
Eklenme : 4.03.2017   -   Okunma : 1031

Anadolu Yayıncılar Derneği ve Kızılcahamam Belediyesi Medya Çalıştayı, Başbakan Yardımcımız Numan Kutulmuş'un katılımlarıyla Kızılcahamam'da gerçekleştiriliyor.

4 - 5 Mart 2017 Anadolu Yayıncılar Derneği ve Kızılcahamam Belediyesi Medya Çalıştayı, Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un katılımları ile Kızılcahamam'da gerçekleştiriliyor.

Çalıştay için bugün sabah saat 09:00'da katılımcılar Çam Otel'e yerleşti. Saat 10:00'da Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş ile sabah kahvaltısı gerçekleştirildi. Çalıştaya, gazetelerin Ankara temsilcilerinden oluşan Anadolu Yayıncılar Derneği üyeleri ile birlikte Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş, Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş'un eşi Sevgi Kurtulmuş, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in eşi Ayşe Güney,  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız'ın eşi Şenel Yıldız ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan da katıldılar.

Ayrıca Çam Otel'de konaklayan Suudi Arabistan Büyükelçiliği Müsteşarı Abdullah Alghamdi ve ailesi ile de kısa bir süre sohbet edildi.

Kahvaltının ardından ilçemizin güzelliklerini görmek maksadı ile Soğuksu Milli Parkı'nın tepesinde bulunan Melih Gökçek Parkı'na çıkılarak katılımcılar ile sohbet edildi. Çocuklara Başbakan Yardımcımız tarafından oyuncaklar hediye edildi ve katılımcılar ile hatıra fotoğrafları çekildi.

Ziyaretin ardından gazeteciler ile gerçekleştirilecek mülakat için Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'ne geçildi. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ