Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İLÇEMİZE GELEN NUMAN KURTULMUŞ, BENGÜ VE GÖKHAN ÇİFTİNİN NİŞAN YÜZÜKLERİNİ TAKTI
Eklenme : 4.03.2017   -   Okunma : 1195

Medya Çalıştayı için Kızılcahamam'a gelen Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş, ilçemizde nişan merasimine katılarak çiftin yüzüklerini taktı.

İlçemiz İşadamlarından Nizami Gülşen'in kızı Elif Bengü Gülşen, Akasya Termal Nisa Düğün Salonu'nda düzenlenen nişan merasimi ile Gökhan Başaran ile evlilik yolunda ilk adımı attılar.

4 - 5 Mart 2017 Anadolu Yayıncılar Derneği ve Kızılcahamam Belediyesi Medya Çalıştayı için Kızılcahamam'a gelen Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, eşi Sevgi Kurtulmuş ile birlikte nişan merasimine katılarak çiftin nişan yüzüklerini taktı. 

Nişan merasiminde kendisine Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in eşi Ayşe Güney, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız'ın eşi Şenel Yıldız, Ak Parti Kızılcahamam İlçe başkanı Sefa Yıldırım ve Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan eşlik etti. 

Aile ile sohbet ederek çiftlere mutluluk dileklerini ileten Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz hain darbe girişiminde üç şehit veren bu kahraman ailemizin mutlu günlerinde yanlarında olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek çifte ve ailelerine hayılrı olsun dileklerini iletti ve çiftin yüzüklerini taktı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ