Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ANKARA ZABITA KOMİSYON TOPLANTISI KIZILCAHAMAM'DA YAPILDI
Eklenme : 8.03.2017   -   Okunma : 1005

Ankara Koordinasyon Kurulu - Eğitim, Rehberlik ve Yayın Komisyonu 5. Olağan Toplantısını Kızılcahamam'da gerçekleştirdi.

Ankara Koordinasyon Kurulu - Eğitim, Rehberlik ve Yayın Komisyonu 5. Olağan Toplantısını Kızılcahamam'da gerçekleştirdi.

Kızılcahamam Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantı, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı ve Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu Başkanı Abdurrahman Karabudak, Eğitim, Rehberlik ve Yayın Komisyonu Başkanı (Keçiören Belediyesi Zabıta Müdürü) Mehmet Gündoğmuş ve komisyon üyelerinin katılımı ile başladı.

Toplantıda Eğitim, Rehberlik ve Yayın Komisyonu tarafından 2016 yılında yapılan ve 2017 yılında yapılması planlanan eğitim seminerleri hakkında görüşmeler yapılırken, hali hazırda çalışmaları devam eden yeni Zabıta Yönetmeliği ile ilgili gerekli bilgiler verildi.

Ayrıca zabıta teşkilatı hakkında çıkan asılsız ve karalayıcı haberler karşısında sosyal medyadaki etkinliğini arttırılması konusunda fikir birliğine varıldı.

Toplantıda konuşan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; zabıta teşkilatının her zaman yanında olduklarını, bu kurumun belediye için son derece önemli olduğunu ve memnuniyetlerini bildirdiler.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı ve Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu Başkanı Abdurrahman Karabudak, ev sahipliği nedeniyle Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürü Kemal Civan'a teşekkür ederiz dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ