Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KADİRBEY KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ İÇİN İMZALAR ATILDI
Eklenme : 9.03.2017   -   Okunma : 1850

Kadirbey Kentsel Dönüşüm Projesi'nde Kızılcahamam Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi arasında protokol imzalandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in çok büyük önem verdiği ve titiz bir çalışma neticesinde son aşamaya gelen Kadirbey Kentsel Dönüşüm Projesi'nde  beklenen imzalar bugün atıldı.

Daha önce ön protokolü imzalanan ve ilçemiz için büyük önem taşıyan projenin son aşaması olan protokol, Kızılcahamam Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi arasında imzalandı.

İmzayı atan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, kendisinin çok önem verdiği bu projenin imzalanmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek projenin ilçemize hayırlı olmasını diledi. Gelişen, Değişen ve Büyüyen bir Kızılcahamam için her türlü çalışmayı yaptıklarını belirten Başkanımız, Kızılcahamam'ın çehresini değiştirecek, "Yeni Kızılcahamam" için büyük bir adım olacak bu proje için Karşıyaka Mahallesi'nde evi ve arsası bulunan vatandaşlarımızla görüşmelere kısa bir zamanda başlanarak projenin tamamlanabilecek en kısa sürede tamamlanmasını hedeflediklerini söyledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ