Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÖĞRENCİLERİMİZE YÜKSEKÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVI’NDA (YGS) BAŞARILAR DİLİYORUZ
Eklenme : 10.03.2017   -   Okunma : 1707

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na (YGS) girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Başkanımız Muhittin Güney hafta sonu yapılacak YGS’ye girecek öğrencilere başarı mesajında; “ Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları, üniversiteye girişte birinci aşama olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda başarılı olacaklarına inancım tamdır. İnsan hayatının dönüm noktalarından birisi olan YGS sınavı, üniversite için önemli bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda öğrencilerimiz,  benzeri sınavlarda kazandıkları başarılarla İlçemizin onuru oldular. Bu yıl da sınava giren öğrencilerimizin aynı performansı göstereceğine eminim. İnanıyorum ki öğrencilerimiz, yıllardır hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek YGS sınavında başarılı olacaktır. Sizlerden beklentim, İlçemize ve bu cennet vatanımız için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan bir gençlik yetişmesidir. Ailelerimizin de öğrencilerimizi motive ederek cesaretlerini artıracak ve kaygılarını giderecek yönde davranması gerekmektedir. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum ” dedi.

 Belediyemiz tarafından 12 Mart 2017 Pazar günü  Ankara’da yapılacak olan YGS’ye katılacak öğrenciler, YGS giriş belgelerini göstermek suretiyle belediyemiz özel halk otobüslerinden gidiş dönüş olarak ücretsiz yararlanabileceklerdir.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ