Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM ANADOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ, DÜZENLENEN TOPLANTI İLE TANITILDI
Eklenme : 16.03.2017   -   Okunma : 1281

Kızılcahamam Anadolu Gençlik ve Spor Derneği, Kızılcahamam Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

Kızılcahamam’da güreş yapan sporcuların velilerinin bir araya gelerek kurmuş olduğu Kızılcahamam Anadolu Gençlik ve Spor Derneği, Kızılcahamam Belediyesi Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

Toplantıya Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in eşi Ayşe Güney,  Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nahit Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Songül Ergelen, Murtaza Güngör, Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Güreş Takımı Yöneticisi Yusuf Bayrakcı, güreş antrenörleri, sporcular ve aileleri katıldı.

Toplantıda Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Güreş Takımı Yöneticisi Yusuf Bayrakcı ve sporcu velileri konuşma yaptılar.

Başkanımız Muhittin Güney, belediye güreş takımımızın başarılarından, yapılan çalışmalardan ve belediyemizin spora verdiği önemden bahsederek kurulan derneğin hayırlı olması temennisinde bulundu. Ayrıca güreş takımımıza bundan sonraki süreçte de başarılar diledi. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ