Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ VE EŞİ ANADOLU LİSESİ’NDE GERÇEKLEŞEN KONFERANS İLE ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
Eklenme : 16.03.2017   -   Okunma : 1839

.Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney ve Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ile birlikte, Kızılcahamam Anadolu Lisesi’nde

.Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, eşi Ayşe Güney ve Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen ile birlikte, Kızılcahamam Anadolu Lisesi’nde “Kariyer Günü -  Geleceğe İlk Adım” adlı konferansa katıldılar.

Başkanımızın eşi Ayşe Güney, öğrencilere bugün iyi şartlarda eğitim aldıklarını ve başarılı olabilmelerinin eski zamanlarda olan şartlara bakarak daha şanslı olduklarını söyleyerek nasıl iyi meslekler edinebilecekleri hakkında bilgiler verdi. Başkanımızın eşi Ayşe Güney, ayrıca kendi mesleği olan avukatlıktan bahsederek salonda bulunan öğrencilerin sorularını da cevapladı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney  de öğrencilere daha başarılı olabilmeleri ve hedeflerini daha iyi belirlemelerinin düzenli çalışmayla olabileceği hakkında bilgi verdi. Başkanımız, öğrencilerle karşılıklı sohbet ederek kendilerinin sorun ve önerilerini de dinledi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, öğrencilere günün anısına kalem hediye ettiler.

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ