Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE VATANDAŞLARIMIZLA GÖRÜŞMELER BAŞLADI
Eklenme : 21.03.2017   -   Okunma : 1453

Başkanımız Muhittin Güney'in çok büyük önem verdiği ve titiz bir çalışma neticesinde son aşamaya gelen

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in çok büyük önem verdiği ve titiz bir çalışma neticesinde son aşamaya gelen Kadirbey Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahipleri ile birebir görüşmeler başladı.

Daha önce ön protokolü imzalanan ve ilçemiz için büyük önem taşıyan projenin son aşaması olan protokol, Kızılcahamam Belediyesi ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi arasında geçtiğimiz günlerde imzalanmıştı. İmzaların da atılmasının ardından bugün itibariyle TOKİ yetkilileri, Kızılcahamam Belediyesi Ak Masa biriminde 1. Etap’ın hak sahipleri görüşmelerine başladı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, kendisinin çok önem verdiği bu projenin ilçemize hayırlı olmasını dileyerek, Gelişen, Değişen ve Büyüyen bir Kızılcahamam için her türlü çalışmayı yaptıklarını belirterek Kızılcahamam'ın çehresini değiştirecek, "Yeni Kızılcahamam" için büyük bir adım olan bu proje için Karşıyaka Mahallesi'nde evi ve arsası bulunan vatandaşlarımızla görüşmelere başlandığını söyledi. Başkanımız, görüşmelerin en kısa sürede bitirilerek birinci etap için ilk kazmayı kısa sürede vurmak istediklerini belirtti. 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ