Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM'DA EVET COŞKUSU
Eklenme : 26.03.2017   -   Okunma : 1300

Kızılcahamam Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından Önce Memleket Kararımız Evet Mitingi düzenlendi.

 

Kızılcahamam Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından Önce Memleket Kararımız Evet Mitingi düzenlendi.

Mitinge Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Ankara Büyükşehir Belediye BaşkanımızMelih Gökçek, Eşi Nevin Gökçek, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eşi  Ayşe Güney, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, yönetimi  ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan mitingde ilk selamlama konuşmasını İlçe Başkanı Sefa Yıldırım yaptı. Ardından konuşmalarını yapmak üzere halkın karşısına çıkan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, katılımcıları selamlayarak İlçemizde yapılan yatırımların destekçisi olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e teşekkürlerini iletti. Belediye yatırımlarından, hizmetlerinden ve yapılacak olan çalışmalardan bahseden Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Referandum seçimlerinde Kızılcahamam’ın Evet demesini istiyorum dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in yapmış olduğu konuşmanın ardından  Ankara Bölge Milletvekilimiz  Prof. Dr. Emrullah İşler vatandaşlara hitap ederek  16 Nisan'da herhangi bir seçimin olmayacağının farkında olduğunuzu biliyorum çünkü 16 Nisan, 100 yıllık bir kararın neticeye bağlanması olacaktır dedi. İşler, 18 maddelik anayasa değişikliği maddelerini vatandaşlarla paylaşarak kararın evet olmasını istedi.

Kızılcahamam’da düzenlenen miting için ilçemize gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yoğun ve coşkulu kalabalığa hitap ederek Kızılcahamam için yapılan 165 trilyonluk yatırımlardan ve Kızılcahamam’ın alacağı hizmetlerden bahsetti.  Genel siyasetten ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkemiz için yaptığı yenilikler ve alınan kararlara değinen Başkan Gökçek,  Referandum seçimlerinde Kızılcahamam’ın en fazla Evet oyu çıkarmasını isteyerek konuşmasına son verdi.

 

 



İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ