Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MİLLETVEKİLİ AHMET İYİMAYA, BELEDİYE PERSONELİNE HİTAP ETTİ
Eklenme : 28.03.2017   -   Okunma : 948

Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya, Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda Kızılcahamam Belediyesi personeli ile biraya geldi.

 Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya, Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda Kızılcahamam Belediyesi personeli ile biraya geldi.

 Belediye personeli ile düzenlenen toplantıya Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen, Durali Uygun, Fatih Oral, Adem Emin Atakul, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, parti yöneticileri ve belediye personeli katıldı.

 Açılış konuşması yapan Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, halk oylaması için yapılacak olan bilgilendirme toplantısına katılan tüm belediye personeline teşekkür etti. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandum seçimlerin önemli bir halk oylaması olduğunu belirterek personelden Evet oyu istedi.

 Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda Belediye personeli ile bir araya gelen Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya yaklaşan referandum seçimleri ile ilgili konuşma yaptı. Milletvekili Ahmet İyimaya , Gündeme dair konuşmalar yaptı.Hükümet tarafından önümüzdeki süreçte de Kızılcahamam’a yatırımların devam edeceğini dile getirerek, devasa projelerin sözünü verip yerine getiren belediye başkanımıza ve onun şahsında tüm belediye personeline teşekkür etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ