Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, ÇELTİKÇİ'DE YAPILAN HALK TOPLANTISINA KATILDI
Eklenme : 29.03.2017   -   Okunma : 1101

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Çeltikçi Mahallesi'nde düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısına katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Çeltikçi Mahallesi'nde düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısına katıldı.

 İlçemiz mahallelerinde doğrudan vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirilebilmeleri amacıyla İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın Başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Tarım Müdürü Ali Özdemir, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Orman İşletme Müdürü Mehmet Üstünyer, Aski Sorumlusu ve SGK Şube Müdürü Ali Turançiftçi katılarak sorunları dinlemek üzere hazır bulundular.

Kızılcahamam Çeltikçi Mahallesi Köy Konağında yapılan toplantıya istek, şikayet ve önerilerini bildirmek Çivar mahalle muhtarları ve vatandaşları mahalle sorunlarını ve kişisel sorunlarını dile getirdiler. Grup mahallelerin ortak sorunu olan Kanalizasyon ve Altyapı hizmetleri hakkında bilgilendirme yapan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçemize yapılacak olan arıtma tesisi için ihalesinin tamamlandığını belirtti. Bu kapsamda başlayan ıslah çalışmasının ardından ilçemiz içerisinden geçen Kirmir vadisinin temizlenerek bir daha buraya pis su karışmayacak dedi. Başkanımız , bundan sonraki çalışmalarımızda mahallelerimizin Altyapısı ve kanalizasyon çalışmalarını ASKİ ile birlikte çözeceğiz dedi.

Başkanımız Mahallelerin bir çok sorununa elimizden geldiği kadar cevap vermeye çalışıldığını dile getirerek gerekli birimler ile irtibat halinde olunduğunu sorunların en az seviyeye indirilmesi yönünde çalışıyoruz dedi.

Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini tek tek dinleyen Birim yetkilileri vatandaşlarımızı bilgilendirerek bir an önce çözüme kavuşması için çalışmalarını başlattılar. Vatandaş Buluşmalarının ilkinin Güvem bölgesinden başlatıldığını dile getiren İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, bundan sonra belirli aralıklarla başka bir grup mahallelerinin olduğu ortak bir bölge seçerek orada da vatandaşlarımız ile buluşma toplantıları düzenleyerek sorunları yerinde çözmüş olacağız dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ