Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN REGAİP KANDİLİ MESAJI
Eklenme : 30.03.2017   -   Okunma : 892

Başkanımız Muhittin Güney; Üç ayların müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin Müslümanlara huzur ve bereket getirmesini diledi.

Başkanımız Muhittin Güney;  Üç ayların müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin Müslümanlara huzur ve bereket getirmesini diledi. 

Başkanımız Muhittin Güney, mesajında ; “Bu gece, ‘Üç aylar’ olarak bilinen feyizli ve bereketli bir maneviyat iklimine girdiğimizin de habercisidir. İslam şuurunun yükseldiği, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruğa ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı bir zaman dilimi olan üç aylar, dini hayatımıza yeni bir heyecan, canlılık ve ivme kazandırır. İnsanların, geçmişin muhasebesini yaparak geleceğe iman ve inanç penceresinden bakmalarına, hatalardan ve günahlardan temizlenmelerine, hayırlı ve yararlı işler yapmalarına vesile olan dini günler arasında yer alan Regaip Kandili, yüce Allah’tan af ve bağışlanmanın istendiği, ilahi müjdelerle dolu bir gecedir. Regaip Kandili’nin geleceğe, istikbale yönelik arzu ve istekleri, emel ve tutkuları gözden geçirme imkanı veren mübarek bir gecedir. Regaip Kandili’nin ilçemize, ülkemize ve tüm Müslüman alemine hayırlar getirmesini dilerim.” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ