Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tarafından İlçemizde Bulunan Güreş Takımı Yöneticilerine Akşam Yemeği
Eklenme : 31.03.2017   -   Okunma : 1284

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Minikler Türkiye Şampiyonası için ilçemize gelen güreş takımlarının yöneticilerine yemekli toplantı düzenledi.

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından , Minikler Türkiye Şampiyonası için ilçemize gelen güreş takımlarının yöneticilerine yemekli toplantı düzenlendi.

Kızılcahamam Patalya Otel'de düzenlenen programa Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı İhsan Taşer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Kızılcahamam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nahit Şahin, Kızılcahamam Anadolu Gençlik ve Spor Derneği yöneticileri, Minikler Türkiye Şampiyonası için ilçemize gelen güreş takımlarının yöneticileri, Türkiye Güreş Federasyonu yetkilileri ve Müsabaka Hakemleri katıldı.

Akşam Yermeği ile başlayan program yemeğin ardından müsabakalar ile ilgili sohbet programı ile devam etti. Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Minikler Türkiye Şampiyonası için ilçemize gelen güreş takımlarına başarılar diledi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ