Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY, MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ İLE 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 3.04.2017   -   Okunma : 2575

Kızılcahamam‘a gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'ni ziyaret etti.

Taş Medreseli Ülkücüler Buluşması’na katılmak için Kızılcahamam‘da gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'ni ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım da katıldı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Ülkücü Şehitler Anıtı ziyaretinin ardından Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte Kızılcahamam’ın simgesi haline gelen ve Şehit Fatih Duru Parkı'nda bulunan Şehit Ağacını ziyaretinin ardından Başkanımızın daveti üzerine Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray Yeşil Müzesi'ni ziyaret etti.

Belediye Başkanımızın eşliğinde gezdiği müzede 1999 yılında Kızılcahamam ziyaretine geldiğinde Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in babası ile çektirdiği fotoğraf gösterildi. Kızılcahamam’ın tarihi dokusunun bulunduğu, kaybolan mesleklerin yer aldığı ve Kızılcahamamlı şehit, gazi ve hayırseverlerin maketlerinin bulunduğu müzeyi çok beğendiğini söyleyen Bahçeli müze tanıtımında, böylesine değerli bir yeri Kızılcahamam’a kazandıran Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e teşekkür etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye kendi kaleme aldığı Ömer B. Hattap,  ve Yabanabad’dan Kızılcahamam’a Kızılcahamam 100 Yaşında sempozyum kitabını hediye etti. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ