Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BÖLGE MİLLETVEKİLİMİZ PROF. DR. EMRULLAH İŞLER KIZILCAHAMAM’DA
Eklenme : 7.04.2017   -   Okunma : 1904

Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, ziyaretlerde bulunmak için Kızılcahamam’a geldi.

Ankara Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, ziyaretlerde bulunmak için Kızılcahamam’a geldi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Bölge Milletvekilimiz  Prof. Dr. Emrullah İşler’i belediye binası önünde karşıladı. Belediye ziyaretini gerçekleştiren İşler Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte cuma namazı ve sonrasında  Suriye'nin İdlib şehrinde zalim Esed güçleri tarafından kimyasal silah kullanılarak şehit edilen masum çocuklar ve ülkemizde şehit olan askerlerimiz için gıyabi cenaze namazı için Yabanabad Cami’ine geçtiler.

Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler ve Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Cuma Namazının ardından, Kızılcahamam'da sivil toplum kuruluşları tarafından Yabanabad Cami’nde Suriye'nin İdlib şehrinde zalim Esed güçleri tarafından kimyasal silah kullanılarak şehit edilen masum çocuklar ve ülkemizde şehit olan askerlerimiz için gıyabi cenaze namazı kıldılar.

Başkanımız Muhittin Güney ve Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Kızılcahamam Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından Yabanabad Camii girişinde düzenlenen Kermese Suriye'nin İdlib şehrinde kimyasal silah kullanılarak şehit edilen masum çocuklar ve aileleri yararına düzenlenen kermes’e katıldı.

Ardından Ak Parti Seçim Koordinasyon merkezi tarafından verilen birlik beraberlik yemeği için Swiss İnternationel otel’e geçtiler.

 



İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ