Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY'DEN POLİS TEŞKİLATININ 172. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI
Eklenme : 10.04.2017   -   Okunma : 939

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Emniyet Teşkilatımızın Kuruluşunun 172’inci yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Emniyet Teşkilatımızın Kuruluşunun 172’inci yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Başkanımız Muhittin Güney mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bugün, ülkemizde huzur ve güven ortamının tesis edilmesinde üstün gayretler sergileyen Türk Polis Teşkilatımızın 172’inci kuruluş yıldönümüne erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ülke topraklarının bölünmez bütünlüğünü, toplumun asayiş ve güvenliğini sağlamak gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Emniyet Teşkilatımız, vatandaş odaklı bir anlayışla hizmet kalitesini yükselttikçe, halkımızın sevgisini, desteğini ve güvenini de yanında bulacaktır. İlçemizdeki sevgi, huzur ve güven ortamının artarak devam etmesi vazgeçilmez beklentimizdir. Bu anlamda Kızılcahamam’ın asayiş ve güvenlik bakımından ülkemizin en huzurlu İlçesinden birisi olmasında gösterdikleri özverili gayretlerinden dolayı tüm güvenlik mensuplarımıza minnettarız. Bu duygu ve düşüncelerle; huzurun bekçileri, güvenli yarınların teminatı olan Emniyet Teşkilatımızın 172’inci kuruluş yıldönümünü kutluyor, vatanımızın selameti uğrunda şehit düşen polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. Görevi başındaki tüm teşkilat mensuplarımıza aileleriyle birlikte sağlık, huzur ve başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ