Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZIN GİRİŞİMLERİ İLE İLÇEMİZE KAZANDIRILAN GENÇLİK MERKEZİNDE FAALİYETLER DEVAM EDİYOR
Eklenme : 13.04.2017   -   Okunma : 1548

"SPOR - FITNESS SALONU SAATLERİ YENİDEN DÜZENLENDİ"

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in gayretleri ile ilçemize kazandırılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Çocuk Merkezi 30 Mayıs 2015 tarihinden itibaren vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Gençlik merkezinde okullarımızın sosyal etkinlik saatleri de dikkate alınarak halk oyunları, tiyatro, drama, ebru, resim, bağlama, gitar, ney, jimnastik, tekvando, masa tenisi, satranç kursları verilerek üyelerin faydalanması sağlanıyor.

Ayrıca spor - fitness salonunda koşu bandı,bisiklet, kondisyon aletleri ve diğer spor gereçleri ile üyelerimizin sağlıklı ve güvenli ortamda sporlarını yapmaları temin ye devam ediyor. Gençlik merkezine üye olan gençlerimizin yoğun ilgi gösterdiği spor-fitness salonunun daha verimli ve etkin kullanımı için üyelerin, saatlerin uzatılması yönündeki talepleri dikkate alınarak, spor-fitness salonunun kullanım saatlerinde değişikliğe gidildi.

Buna göre, spor-fitness salonunun kullanım gün ve saatleri şu şekilde;

BAYANLAR:

PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMARTESİ(09.00-20.00)

ERKEKLER:

SALI-PERŞEMBE-PAZAR(09.00-20.00)

(UYGULAMA 17 NİSAN PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLAYACAKTIR.)

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, belediye başkanlığı görevine geldikten sonra hızlı bir şekilde faaliyete geçirilen Gençlik ve Çocuk Merkezi'nin faaliyetlerine oldukça faydalı bir şekilde devam ettiğini görmekten mutlu olduğunu belirtti. Üye olan gençlerimizin talepleri doğrultusunda hemen spor salonunun saatlerinde düzenleme yaparak  daha da çok faydalanılmasını amaçladıklarını belirtti. Başkanımız, gençlerimiz ve çocuklarımızın geleceğimiz açısından çok önemli olduğunu belirterek her zaman onların yanlarında olmaya gayret ettiğini sözlerine ekledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ