Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN TEŞEKKÜR MESAJI
Eklenme : 17.04.2017   -   Okunma : 973

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, dün gerçekleşen halk oylamasında Kızılcahamam'dan %70 oranında evet oyu çıkmasının ardından bir mesaj yayınladı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, dün gerçekleşen halk oylamasında Kızılcahamam'dan %70 oranında evet oyu çıkmasının ardından bir mesaj yayınladı. İlçe halkımıza teşekkürlerini sunan Başkanımız mesajında;

16 Nisan 2017 tarihinde ülkemizin geleceği açısından büyük önem taşıyan halk oylamasında Türk Milleti üzerine düşen vazifeyi göstererek anayasa değişikliklerine "EVET" demiş ve ülkemizin geleceği için, Yeni Türkiye için önemli olan bu büyük adımı atmıştır. İnşallah bu karar neticesinde ülkemizin aydınlık geleceğinin önü açılmış olacak ve çocuklarımıza, torunlarımıza daha huzurlu bir Türkiye bırakmış olacağız.

Bu tarihi referandumda da her zaman bizleri mahçup etmeyen Kızılcahamam halkı; gereken hassasiyeti göstererek %70 "Evet" oyu çıkarmış ve ülkemizin geleceği açısından kararını net bir şekilde ortaya koymuştur. Bu tablo Kızılcahamam'ın gurur tablosudur.

Bu vesile ile referandum öncesi ve referandum boyunca  emek veren parti teşkilatımızı, emeği geçen herkesi , gencinden yaşlısına tüm vatandaşlarımızı verdikleri bu net karardan dolayı tebrik eder, büyüyen, gelişen Yeni Türkiye'nin önünü açan asil Kızılcahamam halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ