Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZDAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Eklenme : 22.04.2017   -   Okunma : 1049

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkanımız yayımladığı mesajında; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 96. yılında milli egemenliğin kabulünü de kutlama gururu yaşadıklarını kaydetti. Başkanımız Muhittin Güney;  "Gücünü milletinden alan Türkiye Büyük Millet Meclisi, dün olduğu gibi bugün de yine milletinin talep ve beklentileri doğrultusunda görevini hassasiyetle ifa etmektedir. Bu vesilesiyle 23 Nisan dünya çocukları arasında sevgi, kardeşlik ve dostluk bağları güçlenerek tüm insanlığın huzur ve barış içerisinde yaşayabilecekleri bir dünyanın temelleri atılmıştır. Çocuklarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Egemenliğine her zaman sahip çıkan aziz milletimiz ve onurlu evlatları 2023 hedeflerine emin ve kararlı adımlarla ilerleyerek ecdadından aldığı emaneti daha ileriye götürmeye, güçlü bir Türkiye idealine ulaşmak için büyük bir azimle çalışmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 96. yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ