Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İLÇEMİZİ DÜNYA ÇAPINDA TANITIYORUZ
Eklenme : 24.04.2017   -   Okunma : 1268

Kızılcahamam, Dubai'deki dünyanın en büyük uluslararası turizm fuarında tanıtılıyor.

İLÇEMİZİ DÜNYA ÇAPINDA TANITIYORUZ

Kızılcahamam, Dubai'deki dünyanın en büyük uluslararası turizm fuarında tanıtılıyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in girişimleri sonucunda, Turizm Bakanlığı’nın Türkiye olarak katıldığı Dubai’de düzenlenen Arabian Travel Market fuar alanında kurulan stand ile Kızılcahamam Belediyesi olarak ilçemizin tanıtımı yapılıyor.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Dubai’de düzenlenen Arabian Travel Market fuarı için yaptığı açıklamada;  “Kızılcahamam Belediyesi standımızda Kızılcahamam ekibi olarak hazırız, bu fuara katılabilmemizde bize en büyük desteği sağlayan sayın Hayri Çavuşoğlu Turizm Bakanlığı Tanıtma Müdürümüz İrfan Önal, Dubai Turizm ve Kültür Ateşemiz Salih Özer’e buradan selam ve saygılarımızı gönderiyoruz” dedi.

Başkanımız Muhittin Güney açıklamasının devamında tanıtımda her zaman desteğini esirgemeyen eşim Ayşe Güney’e ve ayrıca personelimiz Maksude Burhan’a başarılar diliyor, tanıtımda kullanılan kıyafetleri temin eden Ankara Olgunlaşma Enstitümüz Müdiresi İlknur Koçbıyık hanımefendiye, İzmir Olgunlaşma Enstitüsü Müdiresi Şule Aydın hanımefendiye de buradan teşekkür ediyorum” dedi.

Dubai World Trade Center’da yapılan fuarda Kızılcahamam standımızda ilçemizin tanıtımının yanı sıra, Çam Otel’i temsilen Ömer Oğultürk ve Patalya Otel’i temsilen Levent Tektaş tanıtımlara destek oluyorlar.

Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Ömer Arısoy ve Abu Dabi Büyükelçimiz Can Dizdar standımızı ziyaret ettiler...

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ