Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HALK BULUŞMALARI TOPLANTISI EĞERLİ BAŞKÖY’DE DEVAM ETTİ
Eklenme : 26.04.2017   -   Okunma : 1934

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın Başkanlığında düzenlenen halk buluşmaları toplantısı bugün Eğerli Başköy Mahallesi’nde devam edildi.

HALK BULUŞMALARI TOPLANTISI EĞERLİ BAŞKÖY’DE DEVAM ETTİ

İlçemiz mahallelerinde doğrudan vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirilebilmeleri amacıyla İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın Başkanlığında düzenlenen halk buluşmaları toplantısı bugün Eğerli Başköy Mahallesi’nde devam edildi.
 

İlçemiz mahallelerinde doğrudan vatandaşlarımızın istek, şikayet ve önerilerini dile getirilebilmeleri amacıyla İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın Başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, Jandarma Komutanı Kadir Bilgi,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftü Vekili Ercan Kara, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Bülent Işık, SGK Şube Müdürü Ali Turançiftçi ve Aski Sorumlusu katılarak sorunları dinlemek üzere hazır bulundular. 

Kızılcahamam Eğerli Başköy mahallesi köy konağında yapılan toplantıya istek, şikayet ve önerilerini bildirmek üzere  civar mahalle muhtarları, ve vatandaşları mahalle sorunlarını ve kişisel sorunlarını dile getirdiler.

Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in talimatları doğrultusunda  mahallelerin bir çok sorununa elimizden geldiği kadar cevap vermeye çalışıldığını dile getirerek gerekli birimler ile irtibat halinde olunduğunu sorunların en az seviyeye indirilmesi yönünde çalışıyoruz dedi.

 Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikayetlerini tek tek dinleyen Birim yetkilileri vatandaşlarımızı bilgilendirerek bir an önce çözüme kavuşması için çalışmalarını başlattılar.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ