Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DUBAİ FUARI ÇOK VERİMLİ GEÇTİ
Eklenme : 27.4.2017   -   Okunma : 1042

Dubai World Trade Center’da 24 - 27 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenen Arabian Travel Market fuarı sona erdi.

Dubai World Trade Center’da 24 - 27 Nisan 2017 tarihleri arasında düzenlenen Arabian Travel Market fuarı sona erdi.
Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in girişimleri sonucunda, Turizm Bakanlığı’nın Türkiye olarak katıldığı Dubai’de düzenlenen Arabian Travel Market fuar alanında kurulan stand ile Kızılcahamam Belediyesi olarak İlçemizi tanıtma fırsatı oldu.
Başkanımız Muhittin Güney'in eşi Ayşe Güney ve Belediye personelimiz Maksude Burhan’ın katkıları ile tanıtımı yapılan ve ilçemiz otellerinden Çam Otel’i temsilen Ömer Oğultürk ve Patalya Otel’i temsilen Levent Tektaş tanıtımlara destek oldular.
Dört gün boyunca süren Arabian Travel Market fuarının çok verimli geçtiğini bizimle paylaşan Belediye Başkanımız Muhittin Güne'in eşi Ayşe Güney yaptığı açıklamada;
"Bugün fuarımızın son günü, burada ülkemle bir kez daha gurur duydum.Türkiye standı fuarın en göz alıcı standlarından biriydi. Turizm Bakanlığımız Türkiye'den gelen tüm seyahat acentalarına ve bize çok büyük bir imkan sundu. Kusursuz bir organizasyon oldu, özellikle bu organizasyonda çok büyük emeği gecen Dubai Kültür ve Turizm Ateşemiz Salih Özer beyefendiye ve kıymetli Eşi Aynur Hanımefendiye çok çok teşekkürler ediyorum. Fuar boyunca bizleri hiç yalnız bırakmadılar, her türlü desteği sundular ,ihtiyaçlarımızı karşıladılar. Bugün de bizleri uğurlamaya geldiler. Kendilerine tekrar tekrar ülkemiz ve ilçemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hiçbirimizin emeklerini zayi etmesin ve muvaffak etsin inşallah" dedi.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ