Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM, COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİNDE YERİNİ ALDI
Eklenme : 28.04.2017   -   Okunma : 1129

28-29 Nisan Tarihlerinde ATO Congresium'da gerçekleştirilecek olan Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi başladı.

KIZILCAHAMAM, COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİNDE YERİNİ ALDI

28-29 Nisan Tarihlerinde ATO Congresium'da gerçekleştirilecek olan Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi başladı.

Kızılcahamam Belediyesi olarak Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesinde yerimizi alarak ilçemizin değerleri ve yöresel ürünleri tanıtılacak.

Coğrafi işaret olarak koruma altına alınması o yöre halkının menfaatlerinin korunması açısından büyük fayda sağlayacağını belirten Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ATO Congresium'da gerçekleştirilen, ürün ve alıcının buluşması amacı ile düzenlenecek fuarda; coğrafi işaretli ürünlerin ulusal ve uluslararası ölçekte tanıtılması ve ticarileşmesine zemin hazırlaması açısından iyi olacağını belirterek ilçemizin de bu alanda tanıtılmasının ürünlerimize pazar oluşması için çok önemli olduğunu söyledi. Başkanımız ayrıca ilçemizin tanıtımı ve gelişmesi için her alanda çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.

Kızılcahamam Belediyesi olarak katılımın sağlandığı Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesinde Jeopark Tanıtım Koordinatörü Aliihsan Kayabaşıoğlu ve Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü görevlisi Mazhar Arslan standımızda ilçemizin yöresel ürünleri olan Bazlama, Sucuk, Su, Maden Suyu, Taze Kuru Meyve – Sebze kurusu ve Çam kolonyası ürünleriyle tanıtacaklar.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ