Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM'A "BİR DEV PROJE DAHA "
Eklenme : 28.04.2017   -   Okunma : 1682

Kızılcahamam Kargasekmez mevkiine kırsal ürün pazarı projesi imzalandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı Kızılcahamam Belediyesi ortaklığında Kızılcahamam Kargasekmez mevkiine kırsal ürün pazarı projesi imzalandı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in İlçemize kazandırdığı dev projelerden bir yenisi daha hayta geçiriliyor. Kızılcahamam Kargasekmez mevkiinde yapılacak olan kırsal ürün pazarının projesi Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanlığı ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlı tarafından hazırlanarak en kısa zamanda yapımına başlanılacak.

Proje'nin Protokolü, Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven ile Orman Bölge Müdürlüğün de Orman Bölge Müdürü Mustafa Özkaya ve Kızılcahamam Orman İşletme Müdürü Mehmet Üstünyel ile birlikte imzaladı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney bu dev projede İlçemizde yetiştirilen yöresel ürünlerimizin yer satılması ve pazarlanacağı projenin hayata geçmesinde emeği olan başta Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'e,  Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Dairesi Başkanı Özgür Güven'e ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar'a teşekkür etti.

Projede

Kır lokantası

Kır kahvesi

Ahşap Çeşme

Otopark alanı

Yöresel satış ünitesi

Büfe

Kamelyalar

Çatılı piknik masaları

Mescit

İdari bina

Tuvaletler

Yürüyüş yolları

Ahşap çocuk oyun alanı

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ