Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ EBE VE HEMŞİRELER HAFTASINI KUTLADI
Eklenme : 12.05.2017   -   Okunma : 1020

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, her yıl kutlanan Ebe ve Hemşireler Haftası münasebetiyle yazılı bir mesaj yayınladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, her yıl  kutlanan Ebe ve Hemşireler Haftası münasebetiyle yazılı bir mesaj yayınladı.

Başkanımız Muhittin Güney mesajında, ebe ve hemşirelerin sağlık hizmetlerinin temel taşlarından biri olduğunu belirtti. Başkanımız Muhittin Güney, ebe ve Hemşirelerimiz, sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde, gelişiminde ve sürdürülebilirliğinde önemli bir role sahiptir. hastalarımıza ayrım yapmaksızın; tevazu ve şefkatle, insan sevgisini esas alan bir yaklaşımla, ‘Sağlık hizmetlerinin tüm vatandaşlarımıza kaliteli ve yeterli düzeyde ulaştırılabilmesi’ hedefinin gerçekleştirilmesinde büyük pay sahibi olan ebe ve hemşirelerimizin hizmetlerini, minnet ve şükranla karşılıyoruz. Sağlık hizmetlerinin temel taşlarından olan  ebe ve hemşirelerimiz bu onurlu görevi, sevgi, saygı ve sabırla yerine getirmektedir. Bilgi ve becerilerini insanların sağlığına adayan hemşirelerimiz, sağlık hizmetlerinin yürütülmesinde, gelişiminde ve sürdürülebilirliğinde önemli role sahiptir. Hemşirelik, psikolojik, sosyal ve ekonomik açıdan desteklenmesi gereken en önemli meslek gruplarından birisidir” diye belirtti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ