Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM'DA NEŞET ERTAŞ TÜRKÜLERİ İLE HARİKA BİR AKŞAM YAŞANDI
Eklenme : 12.05.2017   -   Okunma : 1278

Kızılcahamam Belediyesi tarafından “Neşet Ertaş’a Saygı Konseri” programı düzenlendi.


Kızılcahamam Belediyesi tarafından “Neşet Ertaş’a Saygı Konseri” programı düzenlendi.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen  Neşet Ertaş’a Saygı Konseri”  programına Başkanımız Muhittin Güney ve Eşi Ayşe Güney,  Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Emniyet Müdürü Erol  Dağdelen,  Belediye Meclis Üyeleri  Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Songül Ergelen ve vatandaşlar katıldı.

Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilimdalı'nda eğitimci olan hemşerimiz Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akpınar ve öğrencilerinin Kızılcahamam Güven Termal  Otel’de gerçekleştirdiği konser programında Türk Halk Müziği Korosu Neşet Ertaş Türkülerini  seslendirdiler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı konuşmada; Gazi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Eğitimi Anabilim Dalında eğitimci olan hemşerimiz Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akpınar'a ve öğrencilerine bu güzel konser için çok teşekkür ederek , Yrd. Doç. Dr. Mehmet Akpınar’a Kızılcahamam türküleri adına yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kültür sanat ödülü ve çiçek takdim etti.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ