Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYEMİZDEN ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ
Eklenme : 15.05.2017   -   Okunma : 2242

Kızılcahamam Belediyesi tarafından10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısı ile Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı’nda engellilerimiz için yemek düzenlendi.

 BELEDİYEMİZDEN ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİĞİ

Kızılcahamam Belediyesi tarafından10-16 Mayıs  Engelliler Haftası  dolayısı ile Kızılcahamam Soğuksu  Milli  Parkı’nda  engellilerimiz için yemek  düzenlendi.

Öğle yemeği ile başlayan 10-16 Mayıs   Engelliler Haftası  programına, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Meclis Üyelerinden Songül Ergelen, Murtaza Güngör, Yusuf Şengül,  Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Emniyet  Müdürü Erol Dağdelen, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş ve ilçemizde yaşayan 300’e  yakın  engelli vatandaşımız ile aileleri katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen 10-16 Mayıs Engelliler Haftası  programında konuşan Engellilerden sorumlu  Kızılcahamam Belediye Meclis Üyesi ve  Yusuf Şengül , Başkanımız Muhittin Güney’e engellilere yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek sözü Başkanımıza bıraktı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yapmış olduğu konuşma da tüm engellilerimizin Engelliler gününü kutlayarak davetlilere teşekkür etti.

Program  İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay’ın duası ile sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ