Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ JEOPARK GEZİSİ İLE MOTİVE OLDULAR
Eklenme : 17.05.2017   -   Okunma : 1826

Kızılcahamam Meşeli Camii ve Cennet Sitesi Kur’an kursu öğrencileri kurs öğretmenleri ArifeAtalay ile Naciye Balcı öncülüğünde Jeopark gezisi düzenl

      KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ JEOPARK GEZİSİ İLE MOTİVE OLDULAR

            Kızılcahamam Meşeli Camii ve Cennet Sitesi Kur’an kursu öğrencileri kurs öğretmenleri ArifeAtalay ile Naciye Balcı öncülüğünde Jeopark gezisi düzenlediler.

            Kızılcahamam Belediyesi Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu rehberliğinde kursiyerler ilk olarak Taşlıca Köyünde bulunan Kırmızı Ebe Türbesi, Anadolu Efsanesinin yaşandığı Ayran Taşı, Gelin Kayası ve Oruç Gazi Türbesini ziyaret ettiler. Gezinin diğer kısmında ise Çeltikçi Bölgesi Mahkeme Ağcin Yer altı şehrini gezdiler ayrıca Mahkeme Ağcin köyünde bulunan 15 Temmuz Hain Darbe girişimi esnasında şehit olan Demokrasi şehitlerimiz olan Lütfi Gülşen, Mehmet Gülşen ve Hakan Gülşen’in Şehitliklerini de ziyaret edip dua ettiler.

          Kursiyerler son olarak Çamlıdere Şeyh Ali Semerkandi Türbesini ziyaret ettikten sonra gezilerini tamamladılar. Gezi Sonrasında Kurs öğretmenleri Arife Atalay ve  Naciye Balcı yapılan geziye bulunduğu katkıdan dolayı Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney’e Teşekkürlerini ilettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ