Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM, ANADOLU YETİŞTİRİCİLER CANLI VE HAYVAN ÇOBANLAR FUARINDA
Eklenme : 18.05.2017   -   Okunma : 1079

“Anadolu Yetiştiriciler, Canlı Hayvan ve Çobanlar Fuarı, 18- 21 Mayıs tarihleri arasında, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) alanında gerçekleştiriliyor.

KIZILCAHAMAM, ANADOLU YETİŞTİRİCİLER CANLI VE HAYVAN ÇOBANLAR FUARINDA

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen “Anadolu Yetiştiriciler, Canlı Hayvan ve Çobanlar Fuarı, 18- 21 Mayıs tarihleri arasında, Atatürk Kültür Merkezi (AKM) alanında gerçekleştiriliyor.

Kızılcahamam Belediyesi olarak“Anadolu Yetiştiriciler, Canlı Hayvan ve Çobanlar Fuarı’nda yerimizi alarak ilçemizin değerleri ve yöresel ürünleri tanıtımına başlandı.

Başkentlilerin köy özlemini giderecek fuarda; 4 gün boyunca, bilgilendirici sempozyumlar yapılacak, birbirinden farklı etkinlikler düzenlenecek. Fuar, çoban meşalesinin yakılması ve "Çoban Deklarasyonu"nun okunmasıyla başladı.

Kızılcahamam Belediyesi olarak katılımın Jeopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Aliihsan Kayabaşıoğlu ve Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü görevlisi  Saygın Işık standımızda ilçemizi, yöresel ürünleri  ve broşürler ile tanıtacaklar.

Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam olarak bu fuarda da ilçemizin tanıtımını yapmak üzere yerimizi aldık, zaten bir marka olan Kızılcahamamımız’ı her alanda tanıtmaya büyük bir gururla devam edeceğiz dedi. İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ