Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İSTANBUL’UN 564. YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI YAPILDI
Eklenme : 29.05.2017   -   Okunma : 1775

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,29 Mayıs İstanbul’un Fethi’nin 564. Yıl Dönümünü Kutlama Programı'na katıldı.

  İSTANBUL’UN 564. YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI YAPILDI

 Kızılcahamam Belediye Başkanımız  Muhittin Güney, Kızılcahamam Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin düzenlediği, 29 Mayıs İstanbul’un Fethi’nin 564. Yıl Dönümünü Kutlama Programı'na katıldı.

15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen kutlama programına Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney,Kızılcahamam Belediye Meclis Üyeleri  Kemal Öztürk,İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Songül Ergelen, İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Siyasi Parti İlçe Başkanları, okul müdürleri, öğretmenler,öğrenciler ve davetliler  katıldı.

Program saygı duruşu, İstiklal Marşı ile başlayıp Kur’an-ı Kerim Tilaveti, açılış konuşması, Fatih Sultan Mehmet'in yazdığı şiirlerin seslendirilmesi, günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmalar, Canım İstanbul şiirinin seslendirilmesi, ilahiler, dua ve Mehter takımının dinletisi ile sona erdi. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ