Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, BAŞARILI SPORCULARIMIZLA İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
Eklenme : 2.06.2017   -   Okunma : 1149

Başkanımız Muhittin Güney, Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’nde güreşte başarılı olan sporcularımız ve antrenörlerimizle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’nde güreşte başarılı olan sporcularımız ve antrenörlerimizle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Başkan Danışmanı – Genel Koordinatör İhsan Taşer, Güreş Takımı Yöneticisi Yusuf Bayrakcı, antrenörlerimiz ve başarılı sporcularımız katıldı.

Başkanımız, başarılı sporcularımız ve antrenörlerimizi ilçemizi başarılı bir şekilde temsi ettikleri için tebrik ederek, Kızılcahamam Belediyesi Basın – Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kızılcahamam Belediye Bülteni spor özel sayısını kendilerine takdim etti. Kızılcahamam belediye Bülteni spor özel sayısında Belediyemizin sportif faaliyetlerine, güreş, futbol , voleybol  ve taekwondo branşlarındaki başarılara yer verildi.

 Başkanımız, şampiyon güreşçilerimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ