Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ESYAV'IN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Eklenme : 3.06.2017   -   Okunma : 1642

Kızılcahamam Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı (ESYAV) tarafından düzenlenen İftar yemeği düzenlendi.

Kızılcahamam Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı (ESYAV) tarafından düzenlenen İftar yemeği düzenlendi.

Kızılcahamam Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı ESYAV 02.06.2017 Cuma Günü Ankara da Kızılcahamam ve Çamlıdere'nin önde gelen siyaset, iş dünyası ve bürokratlarına iftar yemeği verdi.

Yaklaşık 1000 kişinin katıldığı iftar yemeğine Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkan Vekili Adem Emin Atakul, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Yusuf Şengül, Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Murtaza Güngör, Songül Ergelen, Fatih Oral, Durali Uygun, İsa Sever, Çamlıdere Kaymakamı, Belediye Başkanı, Milletvekilleri, bürokratlar ve iş dünyasının önde gelen isimleri ve davetliler katıldı.

ESYAV tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve birlik ve beraberlik ruhunun işlendiği yemekte hemşeriler bir arada iftar açmanın mutluluğunu yaşadı. Her yıl yüzlerce üniversite öğrencisine burs veren ve okul bitene kadar onları maddi ve manevi olarak destekleyen ESYAV vakfının her geçen gün yardımlarını çoğaltmaya devam ettiği belirtildi.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, ESYAV Başkanı Hasan Ayrancı'ya İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlatılan teşekkür plaketi takdim etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ