Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MELİH GÖKÇEK, MAHALLE KONAKLARINA MALZEME DAĞITIMINI KIZILCAHAMAM’DAN BAŞLATTI
Eklenme : 8.06.2017   -   Okunma : 2232

Melih Gökçek, Kızılcahamam’a gelerek Ankara genelinde mahalle dernek binalarına dağıtılacak olan malzemelerin dağıtımına Kızılcahamam’dan başladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek, Kızılcahamam’a gelerek Ankara genelinde mahalle dernek binalarına dağıtılacak olan malzemelerin dağıtımına Kızılcahamam’dan başladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle konaklarında kullanılmak üzere dağıtılan malzemelerin dağıtım töreni 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydan’ında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’in katılımlarıyla yapıldı.

Mahalle konaklarına verilen plastik masa, sandalye, çay ocağı ve malzemeleri dağıtımı törenine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in eşi Ayşe Güney, Belediye Meclis Üyelerinden Ahmet Arslanoğlu, Songül Ergelen, Yusuf Şengül, Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Murtaza Güngör, Adem Emin Atakul, Durali Uygun, Fatih Oral, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, mahalle muhtarları, dernek başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle konaklarımız için dağıtılacak olan malzemeler için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek ve ekibine teşekkür etti. Başkanımız sözlerine ilçemize yapılan yatırımlarda desteğini esirgemeyen Melih Başkanımız’ın bundan sonraki yapılacak hizmetlerde de yanımızda olacağından eminiz. Bu vesileyle bu mübarek günde Melih Başkanımız, yine ince düşünerek köy konaklarımızda kullanılmak üzere dağıtılacak malzemelerin dağıtımına ilk olarak bizim ilçemizden başladılar bizleri onurlandırdılar, ilçemiz adına, muhtarlarımız adına teşekkür ediyorum. Ankara’nın en çok mahallesi olan ilçelerinden biri olduğumuzdan, Başkanımızdan da bir ricamız daha olacak; bu köylerimizin birkaç mahallesi ve derneği olanları var, bunlara da ayrıca malzeme desteği istiyoruz dedi.

Programda mahalle muhtarlarına ve vatandaşlara hitap eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek konuşmasında; Tüm Kızılcahamam’lılara en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum, daha önce evet mitingi için gelmiş yaptıklarımızı yapacaklarımızı burada anlatmıştık. Toplam 165 trilyonluk yatırım yapmışız. Allah’a hamd olsun Kızılcahamam’ın bir çok eksiğini tamamladık. Sadece bazı Mahalle yollarımız kaldı. Allah nasip ederse bu iki yıl içerisinde seçimlere kadar asfaltsız bölgemiz kalmayacak dedi. Başkan Melih Gökçek, bugünki malzeme dağıtım törenine değinerek şunları söyledi; Her köyümüzde dernek binamız, odamız, oturacak yerimiz var, bundan dolayı da sohbetlerimizde, özel günlerimizde, düğünümüzde, bayramımızda, üzüntümüzde,  cenazemizde bir araya geldiğimiz her zaman ihtiyacımız olacak ihtiyaç malzemelerini mahallelerimize hediye etmeyi düşündük. Bugün de Ankaramız’a dağıtacağımız 25000 plastik masa, 100.000 plastik sandalye, 800 çay ocağı, 2400 çaydanlık, 100.000 çay bardağı, 100.000 çay tabağı, 100.000 çay kaşığı, 1600 çay tepsisi, 1600 şekerlik, 800 portatif ses sistemi ve 800 adet evtüpünün dağıtımına bugün Kızılcahamam ilçemizden başladık, malzemelerinizi güle güle kullanın, kullandıkça bizleri hatırların. Bir hayır duası ile anılırsan o bize yeter diyorum Allah hepinize hayırlı Ramazanlar versin, hayırlısıyla bayrama ulaşmayı nasip etsin, hepinizin ayaklarına sağlık diyerek sözlerini tamamladı.

Tören, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından mahalle konaklarında kullanılmak üzere verilen malzemelerin dağıtımı ile sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ