Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ BAŞARILAR DİLEDİ
Eklenme : 9.06.2017   -   Okunma : 915

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı´na (LYS) girecek olan öğrencilere başarılar di

BAŞKANIMIZ BAŞARILAR DİLEDİ

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak olan Lisans Yerleştirme Sınavı´na (LYS) girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Başkanımız Muhittin Güney hafta sonu yapılacak LYS için, sınava girecek öğrencilere başarı Mesajında; “Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları LYS sınavında başarılı olacaklarına inancım tamdır” diyen Başkan Gürlesin, şöyle devam etti:Geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli öğrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları LYS sınavında başarılı olacaklarına inancım tamdır. İnsan hayatının önemli bir dönüm noktalarından biri olan LYS sınavı, üniversite için önemli bir adımdır. Bu adım strese ve gerilime neden olmamalıdır. Geçmiş yıllarda öğrencilerimiz, LYS’de kazandıkları başarılarla İlçemizin onuru oldular. Bu yıl da sınava giren öğrencilerimizin aynı performansı göstereceğine eminim. İnanıyorum ki öğrencilerimiz, yıllardır hazırlandıkları bu sınavı en güzel şekilde geçerek LYS sınavında başarılı olacaktır.

Sizlerden beklentim, İlçemize ve bu cennet vatanımız için iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran ve sorgulayan bir gençlik yetişmesidir. Ailelerimiz de öğrencilerimizi motive ederek cesaretlerini artıracak ve kaygılarını giderecek yönde davranması gerekmektedir. Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimiz ile ailelerine teşekkür ediyor, sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Belediyemiz Tarafından 10-11 ve 17-18 Haziran 2017 tarihlerinde Ankarada yapılacak olan LYS sınavlarına katılacak öğrenciler, LYS giriş belgelerini göstermek suretiyle Belediyemiz Özel Halk Otobüslerinden gidiş dönüş olarak ücretsiz yararlanabileceklerdir.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ