Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İSTANBUL GEZİLERİMİZİN BİRİNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Eklenme : 13.06.2017   -   Okunma : 1013

3 Mayıs Anneler Günü Programında Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney'in programa tüm katılan bayanlara düzenlediği İstanbul gezileri başladı.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen, 3 Mayıs Anneler Günü Özel Programında Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney'in programa tüm katılan bayanlara hediye olarak düzenlediği İstanbul gezisinin ilki gerçekleştirildi.

İlk İstanbul kafilemiz 3 otobüs 105 kişiden oluştu ve Belediyemiz tarafından ücretsiz olarak düzenlenen İstanbul kültür gezilerinin birincisinde Eyüp Sultan Hz. ziyareti , Fatih Camii, Hırka-i Şerif Camii, Sultan Ahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Camii, Eminönü, Mısır Çarşısı, Kız Kulesi Sahil Yolu gezisi gerçekleştirildi. Akşam iftar yemeği yenilmesinin ardından ilçemize dönüş yapmak üzere kafilemiz yola çıktı.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in dün akşam saatlerinde Ak Masa önünden uğurladığı kafileye Belediye Meclis Üyemiz Songül Ergelen de eşlik etti. Belediyemiz personelleri Fatih Acar, Emre Coşar ve Kübra Akça da görevli olarak gezimizde yer aldılar.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ