Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

İSTANBUL SEMER DERNEĞİ KIZILCAHAMAMLI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI
Eklenme : 14.06.2017   -   Okunma : 980

Kızılcahamam Belediye Meclis Üyelesi Durali Uygun, Adem Emin Atakul ve Fatih Oral Ankara Dernekleri İftar Yemeği'ne katıldılar.

Kızılcahamam Belediye Meclis Üyelesi Durali Uygun, Adem Emin Atakul ve Fatih Oral Kızılcahamam Semer Mahallesi İstanbul Derneği'nin daveti üzerine Kızılcahamam Belediyesi'ni temsilen İstanbul Ümraniye Belediyesi tarafından verilen Ankara Dernekleri İftar Yemeği'ne katıldılar.

Ümraniye Belediyesi Nikah Sarayı Sultan Salonu'nda düzenlenen iftar yemeğine Kızılcahamam Semer Mahallesi İstanbul Dernek Başkanı Katip Albayrak ve yönetiminin öncülüğünde katılan Belediye Meclis Üyesi Durali Uygun, Adem Emin Atakul, Fatih Oral ve İş adamlarından Salih Ünlü, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Şenocak'ın da aralarında bulunduğu İstanbul'da yaşayan Kızılcahamam, Çamlıdere ve Ankaralılar ile birlikte iftar yaptılar.

Kızılcahamam Semer Derneği Ramazan ayı boyunca Ümraniye Meydanı'nda düzenlenen ramazan etkinlikleri alanında kurulan stant ile İlçemizin yöresel ürünlerini tanıtarak hemşerilerimiz ile her akşam iftardan sonra bir araya gelme fırsatı buluyorlar.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney'in yoğun programı nedeniyle katılamadığı İstanbul Ümraniye Belediyesi Ankara İftarı için duyduğu üzüntüyü dile getirerek, İstanbul'da bulunan hemşerilerimize sevgi ve saygılarını iletti. Davetlerinden dolayı başta Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can'a, Semer Derneği Başkanı Katip Albayrak'a ve yöneticilerine teşekkür etti.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ