Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAÖREN ÇENGELLER MAHALLESİ DERNEK BİNASI VE CAMİ İNŞAATI TEMELİ ATILDI
Eklenme : 20.06.2017   -   Okunma : 1606

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcaören Çengeller Mahallesinde yapımına başlanan Dernek Binası ve Cami inşaatının temel atma törenine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcaören Çengeller Mahallesinde yapımına başlanan Dernek Binası ve Cami inşaatının temel atma törenine katıldı.

Kızılcaören Mahallesi Yardımlaşma Derneği ve Muhtarlık girişimleri ile başlatılan Dernek Binası ve Cami inşaatı temel atma törenine Belediye Başkanımız Muhittin Güney ile birlikte İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Ercan Kara, Mahalle Muhtarı, Dernek Başkanı, yöneticileri, mahalle sakinleri ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcaören Çengeller mahallesine yapımına başlanılan Dernek Binası ve Cami inşaatının hayırlı olmasını ve kolay bir şekilde kazasız belasız tamamlanmasını dileyerek, Kızılcaören Mahallesi Yardımlaşma Derneği ve Muhtarlığına girişimlerinden dolayı teşekkür etti.

Temel atma töreninde İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Ercan Kara tarafından yapılan dua ile kurban kesimi yapılarak, protokolün beton mikserinin kumandasına basarak ilk betonun dökülmesiyle birlikte Dernek Binası ve Cami inşaatının temeli atıldı.

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ