Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI
Eklenme : 25.06.2017   -   Okunma : 969

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ramazan Bayramı'nın birinci gününde resmi bayramlaşma törenine katıldı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Ramazan Bayramı'nın birinci gününde resmi bayramlaşma törenine katıldı.

Kızılcahamam Kaymakamlığı ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen resmi bayramlaşma töreni Ramazan bayramının birinci gününde, Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbekler Kültür Merkezinde saat 11.00 de başladı.

Bayramlaşma Törenine; Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Garnizon Komutanı Kadir Bilgi, Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Songül Ergelen , Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, Kamu Kurum Müdürleri, sivil toplum örgütleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşan Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney; Ramazan Bayramı Bayramlaşma törenine katılan her kesin bayramını kutlayarak, Bayramın Ülkemizde ve İlçemizde huzur içerisinde geçmesini diledi. Başkanımız İlçemizden şehit olan 15 temmuz şehitlerini ve diğer şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum diyerek, tüm ilçe halkımıza iyi bayramlar diledi.

Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbekler Kültür Merkezinde başlayan bayramlaşma töreni daha sonra Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Huzurevi ve Şehit Polis Memuru Zekeriya Yurdakul’un Babası Hayrettin Yurdakul’un ev ziyaretleri ile sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ