Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

RAMAZAN BAYRAMINDA YİNE KIZILCAHAMAM TERCİH EDİLDİ
Eklenme : 26.06.2017   -   Okunma : 1260

Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen vatandaşlar, Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti olan Kızılcahamam’ı öncelikli olarak tercih etti.

Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilen vatandaşlar, Türkiye’nin Doğa ve Termal Cenneti olan Kızılcahamam’ı öncelikli olarak tercih etti.

Kızılcahamam’a Bayram tatili için gelen misafirler, bölgenin gerçek manada termal özelliğini ispatlamış kaplıcalarımızdan faydalanarak,  Soğuksu Milli Parkı’nda doğa ile iç içe piknik yapmanın farkını yaşıyorlar.

Türkiye’nin Termal Cenneti ve İç Anadolu Bölgesi’nin en gözde ilçelerinden biri olan Kızılcahamam; termal suları, tabiatı ve milli parkı ile ün kazanmış bir ilçe olarak bilinmektedir. Baharın gelmesiyle yoğunlaşan Kızılcahamam’da bulunan Soğuksu Milli Parkı hafta sonlarında piknikçilerini ağırlamaya ve kalabalık günler geçirmeye başladı.

Yapılan gözlemlere göre Ankara’nın yoğunluğundan ve haftanın yorgunluğunu atmak ve Bayram tatili için Kızılcahamam’a gelen misafirler önce Soğuksu Milli Parkında stres atıp bol oksijen aldıktan sonra Termal Kaplıcalara girerek sağlıklı bir şekilde evlerine dönüyorlar.

Konuyla ilgili görüşlerini belirten Belediye Başkanımız Muhittin Güney; ilçemize yoğun ilgi gösteren hemşerilerimizin ve misafirlerimizin Ramazan Bayramını tebrik ederim, öncelikli tercih olarak Kızılcahamam’ın tercih ettikleri içinde teşekkür ederim, bundan böyle yaz boyunca da herkesi Kızılcahamam’a davet ederek bu farkı yaşamalarını tavsiye ediyorum dedi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ