Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI BAŞLIYOR
Eklenme : 3.07.2017   -   Okunma : 1241

03 Temmuz – 08 Temmuz 2017 tarihleri arasında Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı`nda MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI düzenlenecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 03 Temmuz – 08 Temmuz 2017 tarihleri arasında Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı`nda MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI düzenlenecek.

 6 gün süreyle ücretsiz olarak lunapark keyfi, hediye çekilişi,  Akrobasi Gösteri Grubu, yüz ve kum boyama, mini go- kart, yarışmalar ve muhteşem sirk gösterileri ile  mahalleleri aynı ortamda buluşturan, eğlenceyi vatandaşların ayağına götüren ” MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI ” özellikle çocuklara eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ilçelerde kurduğu “MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI’NI ” Kızılcahamam’a taşıdı. Panayır, oyun gruplarıyla  minik ziyaretçilerini ağırlayacak. Muhteşem sirki, akülü arabalar, şişme oyuncaklar ile pek çok lunapark oyuncağının yer aldığı panayır alanındaki sahne gösterileri ile akrobasi ve muhteşem sirk grubu, heyecanlı bir atmosfer ile konuklarını ağırlayacak.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, “MAHALLEDE ÇOCUK PANAYIRI” etkinliğini Kızılcahamam’da özellikle çocuklarımızla buluşturduğumuz için mutluyuz diyerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek’ e teşekkür etti ve çocuklara iyi eğlenceler diledi.İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ