Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

15 TEMMUZ ANMA ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
Eklenme : 15.07.2017   -   Okunma : 1088

Kızılcahamam 15 Temmuz Anma Etkinlikleri bugün Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda devam etti.

Kızılcahamam 15 Temmuz Anma Etkinlikleri bugün Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda devam etti.

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü sebebiyle Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam Kaymakamlığı tarafından düzenlenen etkinliğe Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Songül Ergelen , Günaydın Yüce, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, İlçe Müftü Vekili Münir Ekinci, , İlçe Jandarma vekili Uğur Yılmaz  15 Temmuz  şehit aileleri ve ilçe halkımız katıldı.

Programda ilk olarak İlçe Müftülüğü hocalarımız tarafından Mevlid-i Şerif, ilahiler ve dualar okundu. Ardından protokol konuşmalarına geçildi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney konuşmasında yarın akşam etkinliklerin birinci yıl dönümü olması sebebiyle saat 20:00'de yürüyüş gerçekleştirileceğini ve ardından 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'nda programın devam edeceğini belirtti. Başkanımız yoğun bir kalabalıkla gerçekleşmesini istediği etkinlik için tüm halkımızı meydana davet etti.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız da konuşmasında katılan herkese teşekkürlerini ileterek yarınki programa tüm vatandaşlarımızı davet etti.

Programın sonunda ise Şehit Gülşen Ailesi tarafından hazırlatılan video yayınlandı ve İlçemiz Hocalarından Şerif Saka'nın Yetiş Rabbim ilahisi seslendirildi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ