Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KARANLIK GECENİN SABAHINDA AYDINLIĞA KAVUŞTUĞUMUZ 15 TEMMUZ'UN UNUTULMAYACAK VİDEOSU
Eklenme : 15.07.2017   -   Okunma : 1110

15 TEMMUZ'U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ. ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ.

15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirilmeye çalışılan hain darbe girişiminin bugün birinci yıl dönümü. Üzerinden bir yıl geçmesine rağmen hala hepimizin hafızasında her saniyesi ile yer eden o kara gece TÜRK MİLLETİ'nin kahramanca duruşu ile aydınlık bir sabaha dönüştü. Bu uğurda verilen canlar, bu ülkenin asla unutamayacağı kahramanlar olarak isimlerini tarihe altın harflerle yazdılar.

Ankara'nın gözbebeği ilçemiz Kızılcahamam, hain girişimin ilk dakikalarında hemen teyakkuza geçerek bu kahramanlığın Kızılcahamam'a ait olan kısmında dört vatan evladını o gecenin sabahında şehit verdi. İlçemiz Mahkeme Ağacin Mahallesi halkından, Gülşen ailesinden Mehmet, Lütfi  ve Hakan Gülşen ile Süleler Mahallesi halkından İbrahim Ateş vatan uğruna canlarını o gece verdiler.

Kızılcahamam, 1 aya yakın süren demokrasi nöbetini harfiyen yerine getirerek demokrasiye sahip çıktı.

Darbe girişiminin ilk dakikalarında  Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'na gelen Belediye Başkanımız Muhittin Güney, ilçe halkımıza hitap ederek demokrasiye sonuna kadar sahip çıkılacağını, Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile sokakların ve meydanların kesinlikle boş bırakılmayacağını söyleyerek tarihi bir konuşma yaptı.  Bu tarihi konuşmanın ve anların Belediyemiz tarafından kaydedilen videosunu sizler için tekrar yayınlıyoruz. 15 TEMMUZ'U UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ. ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET VE SAYGIYLA ANIYORUZ.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ