Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM, 15 TEMMUZ’UN YILDÖNÜMÜNDE ŞAHA KALKTI
Eklenme : 16.07.2017   -   Okunma : 1908

15 Temmuz Anma Etkinlikleri, Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda devam etti.

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde Kızılcahamam Belediye Başkanlığı ve Kızılcahamam Kaymakamlığı tarafından organize edilen 15 Temmuz Anma Etkinlikleri, Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda devam etti.

15 Temmuz 2017 tarihinde düzenlenen üçüncü gün etkinliklerine Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Vural Eker, İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri Kemal Öztürk, Fatih Oral, Adem Emin Atakul, Murtaza Güngör, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Songül Ergelen, Ahmet Arslanoğlu, Murat Can, Günaydın Yüce, Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Ak Parti Kızılcahamam Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Ak Parti Kızılcahamam Gençlik Kolları Başkanı Tahir Kütükçüoğlu, Ak Parti İlçe Teşkilatı, MHP İlçe Başkanı Erdoğan Yıldırım, Demokrasi Şehitlerimizin aileleri, kamu kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda Belediyemiz ve Kaymakamlık tarafından düzenlenen 15 Temmuz anma etkinliklerinde Osmanlıspor futbol takımı sahneye çıktı ve kendilerine Başkanımız tarafından plaket takdim edildi. İşitme Engelliler Güreş Milli Takımı sahneye çıktı ve kendilerine İlçe Kaymakamımız plaket taktı,im etti. Bizim Anadolu Vakfı Gürcan Gençlik Merkezi öğrencileri ilahiler ve dualar okudular. İlçe Müftülüğü Hocalarımız tarafından  mevlid-i şerif, ilahiler  okundu. İlçemiz hocalarından Şerif Saka Şehitler Ölmez ilahisini seslendirdi. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul’dan canlı yayın konuşması led ekranlardan gösterime sunuldu. Ardından İlçe Müftüsü Selçuk Kılıçbay tarafından dua edildi.

DEMOKRASİ YÜRÜYÜŞÜ REKOR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümü münasebetiyle düzenlenen anma etkinlikleri kapsamında demokrasi yürüyüşü tertip edildi.

Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'ndan başlayan yürüyüşte meydandan hareket eden kalabalık, Şehit Anıt Ağacına kadar yürüdü ve orada tüm şehitlerimiz için dua edildi. Ardından Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerinden Kızılcahamam 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı'na geri dönüldü.

OSMANLISPOR TAKIMI İLÇEMİZDE 15 TEMMUZ ANMA PROGRAMI ETKİNLİKLERİNE KATILDI

Süper ligde oynayan Osmanlıspor takımı ilçemize geldi. 15 Temmuz Anma Etkinlikleri programına katılarak ilçe halkımızı selamladı.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Osmanlıspor oyuncularına hoş geldiniz dedi.

Başkanımız, hain darbe girişiminde 15 Temmuz 2016´da Türkiye Cumhuriyeti devletini, demokrasiyi ve millî iradeyi hedef alan haince bir darbe girişiminde bulunuldu. Başta Başkomutan olarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, hükümetimizin, güvenlik kuvvetlerimiz ile halkımızın kahramanca mücadelesi sonucunda bu kanlı girişim engellendi ve milletimizin direnişiyle demokrasimiz kazandı dedi. İlçemizden hain darbe girişiminde 4 şehit verdik. Ailelerine ve tüm halkımıza başsağlığı dileyerek ilçemizde gerçekleştirilen 15 Temmuz Anma Etkinlikleri programına katılan Osmanlıspor takımına teşekkür etti.

Ayrıca, Başkanımız Muhittin Güney, Osmalıspor takımı adına Teknik Direktör Bülent Uygun’a  plaket takdim etti.

 

İŞİTME ENGELLİLER GÜREŞ TAKIMI DA 15 TEMMUZ ANMA PROGRAMINA KATILDI

15 Temmuz Anma Etkinlikleri programına İçlerinde Dünya Şampiyonu güreşçimiz İsmail Hakkı Bostancı'nın da bulunduğu İşitme Engelliler Güreş Milli Takımımız da katıldı. Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i ve ilçe halkımızı selamladılar.

Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, 15 Temmuz Anma Etkinlikleri programına katılan İşitme Engelliler Güreş Milli Takımı’na plaket takdim etti.

 

GÜRCAN GENÇLİK MERKEZİ ÖĞRENCİLERİ, 15 TEMMUZ ANMA PROGRAMINA KATILDI

15 Temmuz Anma Etkinlikleri programına Bizim Anadolu Vakfı Gürcan Gençlik Merkezi öğrencileri de katıldı.

Minik öğrenciler programda İlahi okuyarak dua ettiler.

 

 

 

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ