Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YAZ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ JEOPARK GEZİSİ İLE MOTİVE OLDU
Eklenme : 11.08.2017   -   Okunma : 2038

Kızılcahamam Belediyesi Jeaopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Yaz Kur'an Kursu Öğrencileri Jeopark gezisi düzenlendi

 YAZ KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ JEOPARK GEZİSİ İLE MOTİVE OLDU
İlçemizde hizmet veren Meşeli Cami Kız Kur’an kursu ve Kadirbey Hacı Ali Kız Kur’an Kurslarının genç kursiyerleri, öğretmenleri Arife Atalay ve Gülten Tanyeli önderliğinde Kızılcahamam Belediyesi Jeaopark Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Ali İhsan Kayabaşıoğlu Rehberliğinde Jeopark alanlarını gezerek hoş vakit geçirdiler.
Genç kursiyerler ilk olarak Taşlıca bölgesinde bulunan, Kırmızı Ebe Türbesi, Anadolu Efsanesinin gerçekleştiği Ayran Taşı, Gelin Kayası ve Oruç Gazi Türbelerini ziyaretlerini tamamladıktan sonra, Çeltikçi Bölgesinde bulunan Abacı Peri Bacaları , Mahkeme Ağcin Yer altı Şehrini ziyaret ettiler. Gezinin ilk bölümünü Mahkeme Ağcin Mahallesinde bulunan 15 Temmuz Şehitliğinde Dua ederek tamamladılar. Gezinin ikinci kısmında kursiyerler Çamlıdere Şeyh Ali Semerkandi H.Z. Türbesini ve burada bulunan müzeleri ziyaret ettiler.
Gezi Sonrasında Öğretmen ve öğrenciler bu gezide büyük emeği olan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e Teşekkürlerini ilettiler.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ