Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI
Eklenme : 21.08.2017   -   Okunma : 1062

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 26.08.2017 tarihinde Hacca gideceğinden dolayı  yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Pazartesi günü mesai bitiminde belediye personeli ile bayramlaştı ve helallik istedi.

Adem Özbekler Kültür Merkezi’nde belediye personeli ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye Başkan yardımcısı Fahrettin İlhan Belediye Meclis Üyeleri, Kemal Öztürk, İbrahim Yıldız, Murtaza Güngör, Durali Uygun, Fatih Oral, Yusuf Şengül Songül Ergelen, Adem Emin Atakul, Hamis Tüfekçi, Murat Can  01.09.2017 Pazar günü kutlayacağımız Kurban Bayramı nedeniyle belediye personeli ile bayramlaştılar.

Bayramlaşma töreninde konuşan Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Belediyemizin yaptığı ve yapacağımız projelerinden bahsederek, Kızılcahamam için  elimizden geldiği kadar en güzel şekilde hizmet yapmaya devam ediyoruz ve edeceğiz dedi.

Başkanımız, her ne kadar da aynı çatı altında çalışsak ta böyle hep birlikte bir araya gelemiyoruz. Sadece kısım kısım birimlerinize yaptığımız ziyaretlerde sizlerle oturup konuşabiliyor, dertleşebiliyoruz. Bu törenlerde hepinize hitap etme fırsatı buluyoruz diyerek personelimize belediyemizin devam eden ve yapılacak olan projelerinden bahsetti.

Başkanımız konuşmasının sonunda tüm personele ve belediye meclis üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Yaklaşan Kurban Bayramı’nı tebrik ederken personele çikolata hediye etti. Belediye personelinin, Belediye Başkanımız ve Meclis Üyeleri ile bayramlaşmasıyla program sona erdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ