Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

DÜZENLENEN TOPLANTI İLE MUHTARLARIN SORUNLARI DİNLENDİ
Eklenme : 25.08.2017   -   Okunma : 1033

Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın başkanlığında mahalle muhtarlarına yönelik Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda toplantı düzenl

DÜZENLENEN TOPLANTI İLE MUHTARLARIN  SORUNLARI DİNLENDİ

Kızılcahamam  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız’ın başkanlığında  mahalle muhtarlarına yönelik  Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu’nda  toplantı düzenlendi.

Toplantıya ;   Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Emniyet Müdürü Erol Dağdelen, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Bülent Işık, Kızılcahamam Aski Bölge Müdürü Bahattin Çınar, Sgk  Sorumlusu Betül Kellesibüyük, diğer kamu müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda mahalle muhtarları  Kızılcahamam  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve kamu birim müdürlerine mahallelerde olan sorunları anlatarak çözüme kavuşmasını istediler.

Kızılcahamam  İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız,Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve birim müdürleri, muhtarların sorunlarını dinleyerek  mahallelerde olan sıkıntıların giderilmesi için gerekli tedbirler alınacağını söylediler.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, mahalle muhtarlarına  mahallelerde olan sıkıntıları zamanla el birliği ile üstesinden geleceğiz dedi.

Başkanımız, toplantının sonunda  26.08.2017 (yarın) Hacca gideceğinden dolayı muhtarlardan ve daire amirlerinden helallik istedi. 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
MAHALLELERİMİZ
FAALİYET RAPORLARI
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ